4.5/5 - (2 votes)

Miłość-Bóg

2020, 3 lut | 5 Komentarze

idziemy trzymając się za ręce

nie pozostawiam śladów na mokrym piasku, choć czuję jego wilgoć
twoje stopy odbijają się tak, że rysują linie papilarne
pieczętują drogę do miejsca, które już na nas czeka

będziemy tam leżeć i kochać się bez końca
w promieniach słońca, w ukryciu traw miłość skrycie trwa

gorące od pragnień dłonie, pieszczą się między palcami
energia matki ziemi dotarła już do naszych podstawowych czakr
czar nieuchronnie przybliża do zbliżenia

będziemy eksperymentować z łączeniem naszego DNA
w oceanie rozkoszy zanurkujemy aż do dna
zbierając szum z polizanych muszli
zanurzymy się najgłębiej jak się da

jesteś gotowa się oddać
oddamy się i weźmiemy wzajemnie
jestem gotów brać
jestem gotów dać

nasiona dmuchawców latają ponad nami
osiadają na wilgotnych, nagich ciałach
zbierają wibracje orgazmów i zanoszą w świat

ktoś jutro poczuje je na dłoni albo tylko poczuje...
może właśnie Ty – Cudowna Istoto
z wyobraźnią, nieustannie przekraczającą
przestrzeń tak zwanej
Galaktyki.

5 komentarzy

 1. Zmysłowość

  Po roku czasu kiedy wróciłem , aby dokończyć wysłuchiwanie i zrozumienie twoich przekazów na kanale „Twoje SuperMoce” poczułem niedosyt i rozczarowanie. że przestałeś nadawać nowe.
  Niestety prowadząc taki kanał otwiera się na ataki różnych istot cielesnych i astralnych, którzy chcą go wypaczyć, żywiąc się energią prowadzącego przez co obniżają jego wibracje. Zrozumiałem, że to była wtedy fobra decyzja.
  Przy okazji miałeś przekaz „Oddziel się od zmysłów i poczuj Boskość w sobie”.
  Ten wiersz po przeczytaniu jest „zmysłowy” – ty lubisz taką grę słów.

  Aby ułatwić zrozumienie różnicy między energią Miłości do drugiego człowieka / istoty a energią Miłości do siebie, przytoczmy następujący przykład. Wyobraźmy sobie dwie osoby, które naprawdę się kochają – mężczyznę i kobietę. Ich uczucia są
  delikatne i szczere. Opierają się na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. To są prawie idealne związki. Tymczasem każdy z nich to osobowość – silna i niepowtarzalna, a co za tym idzie, niezdolna do całkowitego roztopienia się w drugim, by nie zatracić swojej indywidualności. Ich relacjami rządzi energia Miłości – Bezwarunkowa i Nieograniczona.

  Jednak oprócz tego każdy z nich ma też Miłość do siebie. To właśnie ta Miłość nie pozwala im stać się bezkształtnym dodatkiem ukochanego, żyjącym wyłącznie dla ich zainteresowań i życzeń. To wyraz szacunku dla siebie jako osobowości – pięknej i niepowtarzalnej. Dlatego nie tylko się kochają, ale bardzo się sobą interesują. Mają okazję zanurzyć się w niezbadanym świecie ukochanej osoby za każdym razem znajdując tam coś nowego i ekscytującego.
  Dwie odmiany miłości są prawie identyczne w wibracjach, a różnica
  polega tylko na osobliwościach
  manifestacji. Energia Miłości do siebie jest łagodna, spokojna, naturalna, znajoma, ale jednocześnie to właśnie
  ta energia jest rdzeniem, który pozwala pozostać sobą w każdych okolicznościach i zachować nienaruszalność swojej przestrzeni energetycznej.
  Energia Miłości do drugiego człowieka, zwłaszcza do głęboko kochanego, wyraża się czasem w gwałtownych atakach, falach czułości i ciepła, radości posiadania i pragnieniach seksualnych.
  Jest to niewyrażalna gama uczuć, które słychać w ludzkiej Duszy jako cudowną muzykę. A muzykę równie cudowną słychać w relacjach między dziećmi a rodzicami, wnukami a dziadkami, wśród przyjaciół i współpracowników.

  Najważniejsze, aby te relacje opierały się zarówno na Miłości do bliskich, jak i na Miłości do samego siebie. Warto znaleźć złoty środek we wszelkich relacjach, który zapobiegnie pojawianiu się jakichkolwiek zniekształceń tego czy innego rodzaju.

  W takim przypadku Twoja komunikacja będzie pełna – ekscytująca i żywa. Miłość do siebie jest raczej energią wewnętrzną, podczas gdy
  Miłość do innych jest bardziej energią
  zewnętrzną, a całość tych dwóch składników zachęca energię Miłości generowaną przez osobę do
  osiągnięcia szczytu swojej chwały i
  przekształcenia się rzeczywiście w Boską.
  Nie chcę prawić Ci pochlebstw, bo to często rodzi próżność, ale tworzysz wiele perełek w wielu dziedzinach duchowości i sztuki. Dopiero tą stronę zobaczyłem. Muzyki jeszcze nie słyszałem.
  Cieszę się, że dalej tworzysz,
  Marek

  Odpowiedz
 2. Zbigniew Matyjaszczyk

  Dziękuję Ci Marku za Twoją uwagę i obszerny komentarz. Bardzo Ci jestem za to wdzięczny, gdyż niewiele komentarzy miewam na tej stronie.

  Jeżeli chodzi o kanał TwojeSuperMoce istotnie nie pojawiały się od wielu miesięcy nowe treści. Ogarnął mnie rodzaj „super-nie-mocy”… (Być może ma to związek z jakimiś działaniami astralnymi, ale trudno mi to potwierdzić). Pomysły mam, jednakże obecnie nie mogę ich realizować, po prostu nic się nie klei…

  Jestem w pewien sposób odcięty od samego siebie i szukam drogi powrotnej do serca i intuicji…

  Takie komentarze jak Twój są dla mnie bezcenne.

  W pełnej wdzięczności jestem.
  Dziękuję

  ZbyJgniew

  Odpowiedz
  • Dusza

   Cześć Zbyjgniew,
   Bardzo dziękuję za Twoją wiadomość. Po czym poznać, że nasza świadomość jest na poziomie duszy, a nie działa z poziomu umysłu? Po tym, że Dusza chce śpiewać szczęściem, wypełnia wszystko radością i tworzy w sposób nieograniczony czyli dosłownie ożywia wszystko dookoła energią
   uniwersalnej miłości.

   Moja koleżanka zainteresowała się zagadnieniem duszy. W tamtym roku wszystkie wiadomości zebrałem razem , ponieważ specyfika komunikatora z którego korzystamy uniemożliwia prowadzenie osobnych wątków w grupie. Wszystkie tematy się ze sobą przeplatają, a ja nawet często nie mogę znaleść starych wiadomości , ponieważ wszystkiego jest bardzo dużo i ułożone jest w sekwencji czasowej.
   Zabrało mi to sporo czasu , jeśli oczywiście ciebie taka tematyka duszy interesuje. Jeśli nie to oczywiście nie ma sprawy – kilkanaście wiadomości prześlę jednorazowo, jeśli nie ms ograniczeń komentarza. Moja wyższa jaźń mi podpowiada, że warto abyś przeczytał odcinek o fragmentacji duszy. Tam znajduje się taka praktyka przywołania swoich fragmentów Duszy.

   1.
   Czym jest dusza? Jaką rolę odgrywa w życiu człowieka?
   W przenośni można ją nazwać cząstką indywidualnej świadomości oderwaną od Ducha.
   Jest to również Boska energia, ale zawiera unikalny zestaw osobistych cech, które z góry determinują osobowość, jedną i jedyną.
   W całym Wszechświecie nie można znaleźć identycznych dusz.
   Każda Dusza ma wdrukowany Boski „kod”, który reprezentuje wszystkie umiejętności i wiedzę zdobytą przez Duszę.
   Proces narodzin ludzkich dusz jest nieco skomplikowany dla nas do zrozumienia, ale opiera się na pragnieniu Najwyższego Stwórcy objawienia się w miriadach pojedynczych cząstek w niekończącym się procesie poznania i tworzenia.
   Każda Dusza ma swoje pochodzenie i wiek, swoje tło historyczne i geograficzne.
   Dusze rodzą się w różnych galaktykach, na różnych planetach iw różnym czasie.
   Istnieją starożytne dusze dojrzałe i naprawdę młode.
   Aby zdobyć głęboką wiedzę i głębokie doświadczenie, wszystkie dusze nieustannie przenikają się wzbogacając się wzajemnie przeciwstawnymi uczuciami, emocjami i poglądami, co faktycznie utrudnia zadanie, ale jest to jedyny sposób na zdobycie cierpliwości, wytrwałości, mądrości i Bezwarunkowej Miłości.
   Planeta Ziemia jest idealnym miejscem samopoznania i samorealizacji dla Duszy ze względu na jej niesamowitą naturę, rasę, różnorodność społeczną, polityczną i religijną.
   Dlatego wcielone dusze przybywają na planetę i pokonują długą drogę samorozwoju, podnosząc duchową drabinę z jednej inkarnacji do drugiej, co w końcu pozwala im oderwać się od reinkarnacji, kontynuować samodoskonalenie w wyższych sferach, a nie rodzić się więcej w fizycznych ciałach.
   W świecie 3D, w którym żyjesz, zadanie Duszy staje się jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ jej wspomnienia o istnieniu pomiędzy wcieleniami są usuwane (u starożytnych dusz trochę mniej), a ludzie myślą, że dopiero zaczęli żyć.
   Prawda jest taka, że ​​każda inkarnacja oznacza nowy poziom rozwoju, który umożliwia powtórkę starego materiału lub nauczenie się czegoś nowego.
   To „zapomnienie” często powoduje, że Dusza popełnia te same błędy.
   Z reguły dzieje się tak z młodymi duszami, które zainteresowały się spektaklem 3D i których świadomość nie jest gotowa na nowe i nieznane.
   W celu przyspieszenia rozwoju Duszy stworzono jej wielopoziomową strukturę, aby zapewnić, że nie umrze i nie zniknie na zawsze, ale przeżyje raz w wibracjach o niskiej częstotliwości podwójnego świata.

   2.
   Ponieważ dość trudno jest wytłumaczyć proces narodzin duszy za pomocą pojęć 3D ( a ja tylko się wielu rzeczy domyślam i nie chcę wprowadzić w błąd ) skupię się na praktycznych kwestiach, które są niezbędne do przełamania bariery na drodze do Przejścia z jednego wymiaru do drugiego.
   Aby nowo narodzona Dusza nie zgubiła się w bezmiarze Wszechświata, jest wyznaczona jakimś „kodem”, który jest Jej charakterystycznym Boską „metką”.
   Ten „kod” reprezentuje „iskrę”, która powoduje, że „płomień” Duszy rozbłyskuje.
   Proces narodzin można porównać do Boskiego zasiewu, kiedy Stwórca Wszechświata rozsiewa dusze jak nasiona po swoich ziemiach / planetach / konstelacjach / galaktykach i znajdują się tam, gdzie zechciał los.
   I zaczynają „rosnąć” w „glebie” tej lub innej planety.
   Podczas gdy Duch jest nieśmiertelną i wieczną Pramaterią leżącą u podstaw życia we Wszechświecie, dusze będące Jego cząstkami mają ograniczenia w czasie: narodziny i odrodzenie jako Stwórcy, którzy tworzą własne wszechświaty.
   Jeśli chodzi o czas światowy 3D, proces ten trwa miliony i miliardy lat.
   Ale jeśli chodzi o inne wymiary, które nie mają pojęcia czasu i odległości, cykl narodzin i odrodzenia ma zupełnie inne parametry.
   Porozmawiajmy teraz o duszach obecnie żyjących na planecie i szczegółowo przestudiujmy ich budowę.

   Dusza człowieka jest wielopoziomowa, ponieważ jej składniki istnieją w różnych wymiarach, ale jej główna część, jej rdzeń, się nie zmienia.
   To jest „kod”, skarb, który był zbierany perła po perle przez setki i tysiące wcieleń.
   Po osiągnięciu poziomów 6D, 7D i 8D, naprawdę starożytne dojrzałe dusze często stają się Duszami Macierzyńskimi dla wielu dusz żyjących na Ziemi.
   Co to znaczy?
   Są już zdolni do dzielenia się na wiele fragmentów świadomości ucieleśnionych w ich „dzieciach” z niższych wymiarów (np. O ile pamiętam podzielenie Marii Magdaleny na duszę Christiny van Dreien)
   Im bardziej dojrzała Dusza, tym głębsze są jej „korzenie”, które czasami wyrastają w „grunt” kilku galaktyk.
   Jej „dzieci” mogą narodzić się na różnych planetach, w różnych wymiarach i w równoległych cywilizacjach, posiadających jedną i tę samą Matczyną Duszę, która utrzymuje z nimi stały kontakt.
   Dlaczego to się zdarza?
   Urodziła się już we wszystkich tych światach i przeszła przez to, co grube i cienkie, Dusza Macierzyńska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co te światy przechowują dla swoich mieszkańców.
   Chciałaby im pomóc, ponieważ wzniosła się tak wysoko, przemieniła się w samą Miłość – Nieograniczoną i Bezwarunkową.
   Mogła wznieść się jeszcze wyżej i zacząć tworzyć własne wszechświaty, ale wybrała inną misję, czyli stanie się przewodnikiem dla innych dusz, które przechodzą przez liczne wcielenia w światach wibracji o niższej częstotliwości i jest pośrednikiem między nimi a Siłami Wyższymi Wszechświata, aby pomóc im nie zapomnieć o swoim Boskim pochodzeniu.

   3.
   W swoim pragnieniu wzbogacenia swojej wiedzy i umiejętności oraz doświadczenia jak największej liczby wariantów istnienia gęstego ciała, Dusza dzieli się w dwunastokrotnym postępie geometrycznym.
   Istnieje Dusza Matczyna, która pomaga Jej zarządzać tym zalewem informacji, przetwarzać i syntetyzować wszystkie dane dotyczące cząstek Duszy.
   W dzisiejszych czasach prawie każdy człowiek żyjący na planecie jest częścią Duszy Macierzyńskiej i jest przez nią prowadzony i chroniony w tym krytycznym okresie czasu.
   Dusza Macierzyńska ma złożoną strukturę, ponieważ setki, aw niektórych przypadkach tysiące Jej cząstek są rozrzucone po całej planecie – na różnych kontynentach, w różnych krajach i miastach, na poziomach społecznych i wspólnotach religijnych.

   W ten sposób gwarantuje Jej duchowy postęp, ponieważ nie każde „ziarno” Duszy może „rosnąć” w suchej glebie świata 3D…
   Ma to ogromne znaczenie w dzisiejszych czasach, ponieważ na planetę przybyło wiele cząstek Wielkich Dusz, jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi.
   Dusza Macierzyńska robi wszystko, aby ich obudzić i przypomnieć o misji, którą wybrali przed urodzeniem.
   Każda cząsteczka Duszy Matczynej posiada własną świadomość, a zatem wolną wolę.
   Ma ukryte genetyczne wspomnienia o wszystkich poprzednich wcieleniach w ogóle i tych, które mają wielkie znaczenie dla ludzkości w szczególności, ale niewiele dusz jest w stanie przypomnieć sobie ich wcielenia na Ziemi.
   Czasami może im w tym pomóc pamięć skojarzeniowa. Niektóre szczegóły na obrazach lub ikonach, niektóre fakty w książkach o historii lub niektóre szczególne miejsca na planecie, w których „przypadkowo” się znaleźli, zachęcają do przebłysków i odzyskiwania pamięci genetycznej, a w niektórych przypadkach do wizji przenoszących je do poprzednich wcieleń.
   Na swój sposób odczuwa się połączenie z Matczyną Duszą.
   Ktoś może to poczuć podczas medytacji i w ciszy i spokoju, podczas gdy inni, przeciwnie, mogą to poczuć w najbardziej tragicznych momentach swojego życia.
   W każdym razie odczuwasz to jako Boską obecność błogosławiącą twoją Duszę lub ratującą cię i pomagającą ci w trudnej sytuacji.
   Ponieważ Dusza Macierzyńska istnieje na bardzo wysokich poziomach, jest naprawdę zdolna, tak jak Wyższe Siły Wszechświata, okryć was energią Miłości i Światła dzieląc się Swoim matczynym ciepłem.
   Ale ma jeszcze jedno zadanie, a mianowicie pokierować swoim życiem, abyś zdecydował się wypełnić misję swojej Duszy, która została wybrana przed urodzeniem i nie dopuścić do tego, aby życie w świecie 3D, w którym się zanurzasz, zwodziło Cię zbyt daleko od Twojej ścieżki .
   A głównym zadaniem każdej Duszy jest oderwanie się od obcego środowiska Duszy 3D i przywrócenie utraconej boskości.
   Ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy składnik duchowy przeważa nad materialnym, który jest powszechnie rozwijany u ludzi od urodzenia.

   4.
   Struktura Duszy i zasada i istota jej podziału na liczne cząstki.
   Ten główny cel podziału jest wyznaczony pragnieniem Duszy zdobycia bezcennego doświadczenia życia w światach wibracji o niższej częstotliwości, co daje jej możliwość przebycia unikalnej ścieżki ewolucji przede wszystkim w jej duchowym aspekcie.
   Każda Dusza jest jedną z cząsteczek jedności w Jej „mikrowszechświecie”, który jest rozgałęzionym systemem Jednej Duszy Macierzyńskiej.
   Ale na gęstym poziomie materialnym jedna i ta sama cząstka Duszy jest rozproszona po całym świecie i bardzo niewielu z nich udaje się spotkać.
   Jak już wiesz, każda Dusza ma zasadę męską i żeńską – dwie połówki całości.
   A fakt, że są one „rozerwane” przy urodzeniu, jest również jednym z „przedmiotów” programu ewolucyjnego i znacznie utrudnia warunki jego spełnienia.
   Ten, komu uda się odnaleźć swoją „połowę” we wcieleniu, otrzymuje wyjątkową premię za rozwój duchowy i jest na to wytłumaczenie.
   Z reguły „połówki” Duszy lub tak zwane „bliźniacze płomienie” reprezentują nie tylko męskie i żeńskie ucieleśnienia Duszy, ale są również zaprojektowane jako wzajemnie uzupełniające się przeciwieństwa cech osobistych.
   Pomimo faktu, że ich nadrzędne komponenty istniejące na wyższych poziomach są zharmonizowane, ich trójwymiarowe cząstki uzyskują cechy dwuświatowych istot ludzkich.
   Tak więc na spotkaniu, pomimo silnego przyciągania i sympatycznego rozpoznania Duszy, często są wystawiani na próbę wytrzymałości: przebywanie sam na sam ze swoimi charakterami, nawykami i poglądami.
   Będąc nawzajem swoim lustrzanym odbiciem, uświadamiają sobie wszystkie swoje słabe punkty i wady, dzięki czemu rozjaśniają swoje twarze Duszy, co umożliwia im niesamowity skok w rozwoju duchowym.
   Podczas gdy bliźniacze płomienie spotykają się raczej rzadko i jest to bardziej prawdopodobne, gdy przestawią się na Służbę, te same cząstki Duszy często przyciągają się do siebie.
   Są to dusze bliźniacze, często nazywane duszami pokrewnymi. Ich relacje wydają się być bardziej zharmonizowane, ponieważ ich dominujące cechy osobiste są bardzo podobne.
   Osoby te są często przyjaciółmi, małżonkami i osobami o podobnych poglądach, ponieważ mają wspólne poglądy, zainteresowania i gusty.

   Obecnie, kiedy Ziemia otrzymuje wyjątkowe doświadczenie przejścia z jednego wymiaru do drugiego, wiele cząstek Wielkich Dusz jednocześnie przybyło na planetę, ponieważ wybrały jako swoją misję, aby pomóc ludzkości w tym kluczowym okresie.
   A niektórym z nich otwierają się kanały komunikacyjne Wyższych Mocy Wszechświata, a także ujawniają się ich imiona z poprzednich wcieleń, co pomaga im w bardziej odpowiedzialny sposób traktować swoją pracę dla dobra ludzkości.

   5.
   kontynuujmy rozmowę o sposobie, w jaki Dusza Matczyna może oddziaływać z Jej ucieleśnionymi cząstkami.
   Ta interakcja z pewnością zachodzi tylko na poziomie subtelnym, który znajduje się na poziomie twojego ciała subtelnego, głównie na poziomie atmicznym i buddhicznym (7 i 6 warstwa aury)
   Ale czasami udaje mu się dotrzeć do ciał mentalnych i emocjonalnych ludzi.

   I tak to się dzieje.
   Kiedy pozytywne lub negatywne emocje są u szczytu, następuje gigantyczny wybuch energii, który oddziałuje na całego człowieka i aktywuje w ten sposób jego subtelny światowy kanał komunikacyjny.
   Dlatego w krytycznych momentach twojego życia twoje modlitwy są zwykle wysłuchiwane przez Wyższe Siły Wszechświata, nie mówiąc już o twojej Matczynej Duszy.
   A jeśli widzi, że Jego pomoc przyniesie ci dobro, zmodyfikuje sytuację twojej Duszy, aby uzyskać niezbędne doświadczenie przy jak najmniejszych kosztach duchowych.
   Ale czasami to musi być okrutne. Dzieje się tak, gdy widzi, że za bardzo zaangażowałeś się w dualny świat i że trudności finansowe i moralne są jedynym sposobem, aby postawić stopy na właściwej ścieżce.
   Bardzo ważne jest, moi drodzy, aby wszystkie wydarzenia waszego życia traktować z punktu widzenia Boskiej celowości, która jest wskazówką dla waszej Duszy.
   Trudnym punktem jest to, że zainteresowania i życzenia twojej Duszy mogą być zupełnie inne niż twoje jako istoty podwójnego świata, ponieważ jesteś przytłoczony swoim ego i celami i koncepcjami życia 3D, które są dalekie od bycia duchową naturą.
   Cokolwiek się z tobą dzieje, każda twoja myśl, emocja i działanie jest „przechowywane” jako skarbiec twojej Duszy i jest zapisane w twoim Boskim „kodzie”.
   Przypomina twardy dysk komputera, który jest rdzeniem twojej Duszy lub Duszy Macierzyńskiej z dużą liczbą „folderów” twoich poprzednich wcieleń. Każdy z nich z kolei zawiera wiele dokumentów dotyczących każdego odcinka.
   Dopóki jesteś wcielony, twoja Dusza może dostosować twoje wydarzenia życiowe, ponieważ ma nadmiar we wszystkich twoich „folderach” i „dokumentach”.
   Na gęstym materialnym planie te dostosowania pojawiają się jako drastyczne zmiany zajęcia lub miejsca zamieszkania i nowe znajomości, które mogą wpłynąć na ciebie w pozytywny sposób, zmienić twoje poglądy i pomóc ci podążać ścieżką duchową.
   Czasami, aby Jego cząstki nauczyły się swojej lekcji, Dusza musi podjąć ekstremalne środki – zerwać z ukochaną lub jej śmiercią.
   Dzieje się tak w przypadku osób, które nie rozumieją licznych znaków i podpowiedzi lub ignorują je i zmieniają kierunek dla korzyści dla swojego Ego i innych osób lub naginają się do czyjejś woli.
   Dlatego, weźcie wszystkie wydarzenia, zarówno szczęśliwe, jak i smutne, w sposób, w jaki robią to ludzie świadomi swojej Boskiej misji, próbując zrozumieć ich ukryte znaczenie, a nie tylko to oczywiste.

   6.
   Kilka jeszcze słów o sposobie korelacji różnych pod-podziałów Duszy.
   Aby lepiej to zrozumieć, należy wyobrazić sobie silne i piękne drzewo, którego pniem jest Dusza Matczyna, jej dwanaście gałązek to Jej Boskie Istoty, mniejsze gałązki to Wyższe Istoty, podczas gdy jego liście to obecnie wcielone dusze.
   Ten schemat będzie uproszczoną wersją podaną w celu wizualizacji idei.
   Bardzo ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że każda dusza, niczym liść, jest odżywiana gałązką , na której rośnie, a z kolei karmiona jest łodygą lub Matczyną Duszą.
   Dlaczego istnieje tak skomplikowany schemat korelacji Duszy Macierzyńskiej z duszami wcielonymi na Ziemi?
   Niezbędne jest utrzymanie sukcesji pokoleniowej i aby doświadczenie zdobyte podczas poprzednich wcieleń nie poszło na marne, ale przynajmniej podświadomie pomogło Duszy ewoluować w ciele fizycznym.
   Z reguły dwanaście cząstek wybiera dla swoich inkarnacji zupełnie inne miejsca urodzenia i pochodzenie społeczne, co daje im możliwość wniesienia jak największej ilości unikalnych doświadczeń do wspólnego skarbca.
   W tej chwili nabiera to szczególnego znaczenia, ponieważ wiele dusz inkarnowało po raz ostatni, aby dokonać Przemiany.
   Wybrali najbardziej niezwykłe doświadczenie, przez które przeszli nieliczni.
   I jest dla nich niezbędne, aby zdobyć brakujące doświadczenie, którego nie zdobyli w poprzednich wcieleniach. Wcześniej grać role, które nigdy nie przypadły im do gustu.
   Tak więc, jeśli myślicie, że jesteście skazani na nadmierne trudy, podziękujcie za nie swoim szczęśliwym gwiazdom, ponieważ to dzięki nim najintensywniej zdobywacie doświadczenie płaszczyzny fizycznej, a to jest doświadczenie, w którym przebywa wasza Dusza potrzebująca szansy na ewolucję i wzniesienie się na wyższy poziom rozwoju, pozostawiając za sobą ładunek 3D.
   Ale stanie się to tylko wtedy, gdy odejdziesz śpiewająco, jeśli nie staniesz się bezlitosny i złośliwy, ale nabędziesz mądrość i Bezwarunkową Miłość, pełną akceptację każdego wydarzenia i każdej osoby w swoim życiu, jeśli nauczysz się akceptować wszelkie zmiany w „scenerii Twojego spektaklu” i czerpiesz mądrość z otrzymanych z góry wskazówek…
   Dobiega końca ostatni odcinek długiej gry dla wielu ludzi, których dusze są zbyt stare na świat 3D, biorąc wszystkie jego części i są gotowe opuścić go na zawsze.
   A w dzisiejszych czasach „drzewo” twojej Duszy jest jak zawsze pełne życiodajnego soku. Dzień i noc odżywia swoje „liście” i „gałęzie” Boską energią Miłości, która pomaga im przezwyciężyć ostatnie trudności na drodze do nowego życia.
   Dlatego, jak najczęściej proście waszą Wyższą i Boską jaźń oraz Matczyną Duszę o radę i pomoc!
   Śledź uważnie wydarzenia, które mają miejsce w twoim życiu.
   Zwróć uwagę na każdy szczegół i znak nadany przez Twój los.
   Bądź wdzięczny za wszystko, co masz, nawet za najmniejszą cząstkę.
   I zawsze pamiętaj, że Miłość i Wdzięczność to tylko Boski aspekt, który istnieje w każdym człowieku, ale nie każdy może go wyzwolić.

   7.
   Ponieważ wiesz, jak skomplikowana i wielopoziomowa jest struktura każdej Duszy, chciałbym skupić się na jej „projekcji” , która jest właśnie Boską cząsteczką, która z góry określa twoje obecne życie.
   To jest właśnie ta Wyższa jaźń, o której tak wiele się mówi.
   Innymi słowy, Wyższą Jaźnią można zdefiniować jako obecnie wcieloną na Ziemi cząsteczkę Duszy.
   Ta cząsteczka ma wszystko, czego potrzebuje, aby odsłonić Boski aspekt człowieka.
   Przechowuje wszystkie wspomnienia z poprzednich wcieleń i całe zdobyte doświadczenie, ponieważ istnieje w polu informacji o energii twojej Matczynej Duszy i wszystkich Jej licznych „gałęziach”.
   Odważyła się zejść do wibracji o jak najniższych częstotliwościach, aby doświadczyć trójwymiarowego stylu życia.
   Istnieje pewnie dwa lub trzy wymiary wyżej niż twoje fizyczne ciało, dlatego nazywa się go „Wyższą Jaźnią”.
   A ludzie, którym udaje się utrzymywać kontakt ze swoimi Wyższymi Jaźniami, żyją zupełnie innym życiem, pełnym świadomości.
   Jak możesz pozostać w kontakcie ze swoją Wyższą istotą – Jaźnią?
   Przede wszystkim poprzez czakrę serca, która jest najniższą możliwą przy częstotliwości wibracji dostępną dla twojej Wyższej Jaźni po którą może „sięgnąć”.
   Ciepło serca, które czujesz, jest fizycznym echem twojej Wyższej istoty.
   Właściwe kontakty z Wyższą Jaźnią zaczynają się od szóstej i siódmej czakry, a zwłaszcza szyszynki, które są antenami zdolnymi do wychwytywania subtelnych fal świata.
   W dzisiejszych czasach wielu z was ma aktywowane wszystkie trzy „anteny”.
   Co to znaczy?
   Wasze górne czakry i szyszynka są pełne energii tych wibracji o wysokiej częstotliwości, które są w stanie złapać fale wysyłane przez Wyższą Jaźń, a niektórzy z was mogą skontaktować się z Waszymi Boskimi Jaźniami , a nawet Matczyną Duszą.
   Ale nadal jest to wyjątek od reguły. Większość ludzi na Ziemi może dostrzec swoje zaangażowanie w subtelny świat tylko poprzez czakrę serca, czując miłość do swojej rodziny i przyjaciół, zwierząt i ptaków, Ziemi i natury w ogóle.
   U szczytu entuzjazmu, kiedy jesteś zalany szczęściem i podekscytowaniem, twoja Wyższa Jaźń staje się prawie dostrzegalna.
   Stąd pochodzą wyrażenia „być w siódmym niebie”, „być w obłoku numer dziewięć”, „być na szczycie świata” lub odwrotnie „ być na dole” , „ słaby duchem”.
   Innymi słowy, możesz poczuć swoją Wyższą Istotę, swoją Duszę, kiedy twoje emocje są w kulminacji, ponieważ nie pokazuje się to w twojej codziennej rutynie, jakby przyciągało się do jej powłoki, aby nie zostać pochłoniętym przez wibracje 3D o niskiej częstotliwości. świat.
   Dlaczego to się zdarza?
   W ten sposób pozwala uczyć się lekcji w świecie 3D.
   I tylko w kluczowych momentach twojego życia Wkracza w wyłom, próbując wesprzeć cię w rozpaczy lub odwrotnie, by dzielić się radością i szczęściem, ponieważ wszelkiego rodzaju nadmierne emocje mogą mieć druzgocący wpływ na twoje ciało fizyczne.

   8.
   Wyższe aspekty nas samych:

   Czym jest nasza Boska jaźń?
   Jest to część Duszy, która służy pośrednictwu między Duszą Matczyną a Wyższą jaźnią istoty.

   Boska jaźń w przeciwieństwie do Wyższej jaźni ma znacznie bardziej rozgałęziony system swoich cząstek, które istnieją w różnych wymiarach i światach.
   Tak to działa teraz dla was. (Dla zwykłych ludzi śpiących będzie to o jeden wymiar niżej ).
   Na przykład twoja Boska jaźń jest w szóstym wymiarze, a twoja Wyższa istota jest w piątym wymiarze.
   Istnieje między nimi niewidzialne połączenie, które umożliwia wymianę informacji, gdyż czerpią dane z jednej i tej samej esencji – Duszy Macierzystej istniejącej w jeszcze wyższych wymiarach i pomimo różnych częstotliwości wibracji znajdują się w tej samej przestrzeni energetycznej.
   Boska jaźń redukuje częstotliwość wibracji Duszy Matczynej do poziomu odpowiadającego twojej Wyższej Jaźni, a wraz z tym przechowuje doświadczenie twojego poprzedniego wcielenia, które w dużym stopniu wpływa na twoje obecne.
   Zgodnie z Prawem Przyczyny i Skutku w twoim obecnym wcieleniu kontynuujesz studiowanie „programu nauczania” poprzednich wcieleń, których nie opanowałaś, a Boska istota nadzoruje proces na Jej poziomie.
   Odbywa się w ścisłej współpracy z Wyższą Jaźnią, która czasami może bezpośrednio wpływać na człowieka.
   Aby ułatwić Ci zrozumienie zasady tej interakcji, weźmy następujący przykład.

   Załóżmy, że ktoś ma obsesję na punkcie chciwości. Kumuluje się niepotrzebne rzeczy, i chce coraz więcej.
   Staje się to patologiczne ( graciarstwo, zbieractwo) i człowiek to sobie uświadamia.
   Przyczyna tego rodzaju zachowań sięga poprzedniego wcielenia, kiedy ktoś znalazł się jako żebrak, zazdrośnie obserwujący bogatych.
   A w obecnym wcieleniu dostaje się wszystko, o czym marzyło się. Ich przeznaczeniem jest zdobycie tego rodzaju doświadczenia i uszanowanie wszystkich ich życzeń.
   Ale nie po to narodziła się dusza. Zdobywszy długo oczekiwane doświadczenie dostatniego życia, zaczyna szukać możliwości duchowego rozwoju.
   Tak więc Wyższa Jaźń robi wszystko, co w jej mocy, aby przestać wiecznie gonić za materialnym dobrobytem człowieka będącego pod Jej opieką.
   Jeśli łagodne środki, takie jak literatura duchowa, natknie się „przypadkowo”, różne sytuacje życiowe mające na celu przebudzenie, inspirowanie osobowości z czystymi duszami, które „przypadkowo” spotykamy, nie działają, to podejmuje się surowe środki, takie jak bankructwo, rabunek, odprawa i inne narzędzia deprywacji pieniędzy.
   Wręcz przeciwnie, jeśli ktoś wpada w kłopoty finansowe, ale postęp duchowy pozwala mu na właściwe wykorzystanie dużych pieniędzy, przychodzi to do niego znikąd.
   Z reguły zmiany dokonywane są stopniowo w trybie częściowego obciążenia, aby człowiek zatrzymał się i zastanowił, po co tu jest, po co jego Dusza chciałyby mieć swoje nienasycone Ego, co można zrobić dla dobra innych, a nie dla Krótko mówiąc dla siebie, w nadziei, że sam wejdziemy na ścieżkę duchowego postępu.
   A w najbardziej beznadziejnych przypadkach wprowadzane są drastyczne zmiany, które zwykle wynikają z wzajemnych wysiłków Matczynej Duszy, Boskiej Jaźni i Wyższej Jaźni oraz Sił Wyższych, które wołają o pomoc ( może ciężka bolesna choroba ?) aż istota (Niższa Jaźń) w końcu uwierzy we własne siły i samouzdrowienie).

   9.
   Na zakończenie wiadomości o Boskiej Istocie, medytacja, która pomoże wam nawiązać z Nią kontakt i nauczyć się, jak przyjmować wskazówki, które Ona wam daje.
   Nazwijmy pierwszą medytację „echem duszy matki”. Jest przeznaczony do nawiązania kontaktu z Duszą Matczyną za pomocą Boskiej Jaźni.
   Gdy tylko nauczysz się wzywać swoją Boską Istotę do swojej czakry serca, do swojego Kryształu Miłości, o którym była mowa w poprzednim przekazie, następnym krokiem będzie zatracenie się w Jej energii.
   Co powinieneś w tym celu zrobić?
   Dostosuj obraz do swoich preferencji.
   Może to być bezkresny ocean, głębokie niebo, muzyka sfer lub cokolwiek innego, ale najważniejsze jest to, że powinieneś poczuć, jak ten obraz jest pełen Wiecznej Nieograniczonej Bezwarunkowej Miłości.
   Teraz wyobraź sobie, że twój Kryształ Miłości rośnie i zabiera całą twoją istotę.
   Całkowicie łączysz się z Boską Istotą, która z kolei gubi się w energii Miłości, którą wypełniłeś swój obraz. Ta Miłość jest dokładnie tą energią, w której żyje Twoja Matczyna Dusza.
   Rozbrzmiewa w tobie, jakby odpowiadała na Miłość, którą Je wysyłasz.
   Poczuj się połączony z tą wielką starożytną Duszą, która cię wyprowadziła, spróbuj poczuć Jej matczyne ciepło i usłyszeć Jej wskazówki i rady.
   Możesz zadać jej pytanie, na które sam nie możesz odpowiedzieć.
   Z pewnością odbierze telefon i Ci pomoże.
   Jej odpowiedź może przybrać formę tekstów, obrazów lub może być odbierana przez twoje subtelne zmysły.
   Jest również prawdopodobne, że pojawi się później jako wskazówki i podpowiedzi lub zostanie odebrany podczas snu.
   Wasza Boska istota zrobi wszystko, co w jej mocy, aby jak najjaśniejsza była odpowiedź i przekazała ją tak szybko, jak to możliwe.

   Jest jeszcze jedna medytacja, którą chciałbym wam dzisiaj zacytować:
   Nazwijmy to „Zintegrowaną sylwetką”.
   Podczas medytacji powinieneś wyobrażać sobie siebie jako potrójną sylwetkę: twoje fizyczne ciało jest w nim, potem pojawia się twoja Wyższa Istota, a następnie twoja Boska Istota.
   Pamiętaj, że każda „warstwa” Twojej sylwetki jest mniej gęsta niż poprzednia.
   Ułatwi to zadanie, jeśli wyobrazisz sobie jakiś kolor, który traci jasność, dopóki oddalasz się od ciała fizycznego.
   Następnie wyobraź sobie, jak twoje fizyczne ciało rośnie i staje się mniej gęste, aby stopniowo łączyć się z sylwetką twojej Wyższej Istoty.
   Wtedy ta sylwetka powiększa się w ten sam sposób, aby osiągnąć rozmiar twojej Boskiej istoty.
   Zamieniasz się w ogromną zintegrowaną sylwetkę.
   W ten sposób twoje ciało fizyczne i świadomość otrzymują wibracje o innej częstotliwości.
   Pomaga Twojemu ciału ujawnić swój potencjał, a Twojej świadomości odzyskać wspomnienia z poprzednich wcieleń.
   Ta medytacja jest bardzo skuteczna, więc wezwij wszystkich swoich Niebiańskich Strażników i nie spiesz się, aby to zrobić.

   10.
   Chciałabym raz jeszcze skupić się na budowie Duszy ludzkiej i korelacji wszystkich jej składników.
   Dlaczego twoja Dusza jest wielowymiarowa i istnieje jednocześnie w różnych wymiarach?
   Przede wszystkim, aby Dusza utrzymywała kontakt ze Stwórcą, którego częścią jest każda Dusza.
   Gdy tylko częstotliwość wibracji Matczynej Duszy – na Jej Boskim poziomie – nie pozwoli jej zejść do światów wibracji o niskiej częstotliwości, musi się ona rozdrobnić na zmniejszając swoją częstotliwość krok po kroku.
   Pierwszym krokiem w kierunku wcielenia matczynej duszy na Ziemi jest Boska Istota – Jaźń , która posiada doświadczenia ostatnich wcieleń, które zgodnie z Prawem Przyczyny i Skutku określają kolejne wcielenia.
   Drugim krokiem jest uzyskanie wielowątkowego doświadczenia 3D, które odbywa się poprzez podział na Wyższe istoty – Jaźnie , które mają wziąć szczególne lekcje życia, które do tej pory nie zostały wniesione do skarbca Matczynej Duszy.
   Następny krok zakłada podział każdej Wyższej Jaźni na kolejne dwanaście fragmentów wcielonych z jednym i tym samym zadaniem, jakim jest zdobycie brakującego doświadczenia.
   A jeśli choć jeden fragment spełni zadanie w sposób, w jaki został z góry określony przed narodzinami na planecie, Istota Wyższa ( Jaźń ) uzna swoją misję na Ziemi za sukces.

   Wszystkie trzy składniki Duszy są ze sobą ściśle połączone jak struna urodzeniowa, która odżywia swoje jeszcze nienarodzone dziecko.
   To wieczne i nigdy nie zmieniające się połączenie energetyczne przekształca całą drogę do jednego z fragmentów Wyższej Istoty – Jaźni wcielonych na Ziemi, a częstotliwość wibracji jest coraz bardziej redukowana do częstotliwości, która pozwala człowiekowi zaistnieć w świecie 3D.

   Dlatego rodząc się na planecie traci się połączenie z Duszą, ponieważ świadomość nie odpowiada jej wysokiej częstotliwości podczas życia w świecie 3D.
   Tak było przez setki i tysiące lat.
   Wiele Wielkich Dusz przybyło na planetę, aby przypomnieć ludziom o ich Boskim pochodzeniu.
   Byli prześladowani i torturowani, ale pozostali wierni Stwórcy i misji, po którą przybyli.
   Dzięki Nim Boski blask zawsze był zachowany w ludziach, choć prawie nie był dostrzegany.
   Nadszedł czas, by iskierka zapłonęła i obudziła ludzkość swoim płomieniem.
   A wszystkie wyższe aspekty twojej Duszy mają wziąć zasadniczą rolę w tym procesie.
   Obecnie energia o wysokiej częstotliwości docierająca na planetę przechodzi przez wasze Boskie i Wyższe istoty iw rezultacie utrzymuje częstotliwość, którą mogą postrzegać wasze fizyczne ciała i sumienie.
   Dzięki wielowymiarowej strukturze Twojej Duszy Przejście do innego wymiaru jest stopniowe i bezbolesne.
   Jednocześnie zachęca do bliższego połączenia człowieka ze wszystkimi składnikami Duszy.
   Możesz To usłyszeć i poczuć jak zawsze: kogoś na poziomie Wyższej Jaźni inni na poziomie Boskiej Jaźni, jeszcze inni na poziomie Duszy Macierzyńskiej.
   Urzeczywistnia się długo oczekiwana Trójjedność Ducha, Duszy i Ciała, która może przywrócić ludziom ich Boskość.

   11. Fragmentacja duszy

   Skoncentrujmy się na tym, czym jest fragment Duszy i jak może istnieć niezależnie od niej i dlaczego tak się dzieje.
   Po pierwsze, wcielona Dusza dociera do Ziemi jako całości, ponieważ pomiędzy wcieleniami przeanalizowała już swoje poprzednie doświadczenia życiowe i wszystkie wyciągnięte lekcje, co umożliwiło jej zintegrowanie wszystkich utraconych fragmentów i przygotowanie się do nadchodzącej inkarnacji.
   Ostrożnie poszukuje miejsca do życia na Ziemi, środowiska społecznego, rodziców, nowych doświadczeń życiowych. Chciałby się dostać, a potem schodzi do łona swojej nowej matki.
   Jak już wiecie, znajdując Siebie w trudnym środowisku świata 3D, Dusza jest zdezorientowana i zapomina o wszystkim, co zaaranżowała przed urodzeniem.
   Bardzo niewielu jest tych, którym udało się w pełni wprowadzić w życie to, o czym marzyli w Niebie (może złe słowo po prostu w 4D)
   Osoba, która urodziła się w ostatecznie zdominowanym materialnie środowisku i nie jest w stanie usłyszeć swojej Duszy, jest czasami atakowana przez przyjaciół i krewnych pod względem energii i dotknięta negatywnymi emocjami do tego stopnia, że ​​dusza jest dosłownie „rozdarta”.
   Fragmentacja duszy występuje z wielu powodów, ale głównym z nich jest brak osobistego rdzenia, samowystarczalności, szacunku do siebie, zrozumienia, że jest się wyjątkowym i ważnym, co ostatecznie oznacza miłość do siebie.
   Człowiek zostaje „uwięziony” w społecznych i religijnych normach i dogmatach, rozpływa się w swojej rodzinie, pracy, obowiązkach i wielu innych drobiazgach, które stopniowo pozbawiają jego Duszy pełni.
   Niestety, w świecie 3D jest bardzo niewielu ludzi, którym udaje się utrzymać swoją drogocenną Duszę jako czystą i integralną, a po śmierci ciała fizycznego wracają natychmiast do Domu, z powrotem na wyżyny.
   Przytłaczająca większość ludzi, którzy żyli życiem zdominowanym przez materialność, z jego radościami i smutkami, utrzymuje kontakt energetyczny ze swoimi przyjaciółmi i krewnymi, swoją pracą i ludźmi, z którymi utrzymywali silne relacje emocjonalne.
   Dlatego cząstki tych Dusz, ich wiązki energetyczne, pozostają w przestrzeni energetycznej wcielonych istot ludzkich.
   A te posiadające cząstki lub fragmenty świadomości rozpoczynają własne życie, egzystując na subtelnym poziomie Ziemi.
   W ten sposób pojawiają się wszelkiego rodzaju istoty astralne.
   W zależności od rodzaju dusz są to fragmenty: dobre lub złe, mądre lub nudne, hojne lub wredne, dobrze wykształcone lub nie – znajdują się na odpowiednim poziomie świata astralnego, przyciągane do niego zgodnie z częstotliwością ich wibracji.
   Po nim następuje długi proces ewolucji, aż wszystkie fragmenty zostaną zintegrowane z pierwotną Duszą, a następnie zaczyna przygotowywać się do kolejnego wcielenia.
   Wiele zostało powiedziane o interakcji ludzi z istotami astralnymi na wszystkich poziomach oraz o środkach przetrwania tych chaotycznych fragmentów ludzkich dusz zamieszkujących subtelny poziom planety.
   Ale istoty z ostatniego podpoziomu, te z wyższego podpoziomu wyższego astralnego – są żywymi przykładami tego, że nawet w świecie astralnym, dzięki duchowemu doskonaleniu, można wyrwać się z „więzienia”, jakim byli tak długo i przywrócić im swoje – Całość duszy.

   Teraz o istotach wyższego poziomu astralnego i fragmentacji ludzkich dusz.
   Ponieważ proces ten jest dość skomplikowany i wielostronny a tylko część rozumiem, przestudiujmy typową próbkę istoty astralnej, aż do ostatecznego zjednoczenia z jej Duszą.
   Dawno, dawno temu żył porządny, inteligentny człowiek, dobry pod każdym względem.
   Kochał swoją rodzinę i dobrze się nimi opiekowali. Był to wysoko wykwalifikowany specjalista, który poświęcili wiele lat swojej karierze.
   Żyli głównie dla dobra innych, ponieważ taki styl życia uważany jest za właściwy.
   Co więcej, byli ateistami i wierzyli, że wszelkie sprawy związane z Bogiem są śladami przeszłości. Jeśli chodzi o ideę reinkarnacji, nie byli tego świadomi.
   Naprawdę wierzyli, że wraz ze śmiercią ich fizycznego ciała polecą na wiatr.
   W końcu umierają. Co dzieje się z jego Duszą?
   Jego większa część wraca do Domu, ponieważ zawsze pamięta o swoim pochodzeniu, ale ponieważ ich świadomość nie ustaje po tym, jak opuścili gęsty materialny poziom egzystencji, gubi się w znajdowaniu się poza fizycznym ciałem.
   Ta świadomość nie wie, co robić i jak się zachować. Na początku nie rozumie, że jest poza swoim fizycznym ciałem i próbuje trzymać się zwykłego trybu rzeczy.
   Ale teraz świadomość zamieszkuje niewielką część Duszy, ten fragment, który jest reprezentowany przez koncentrację wibracji energii panującej podczas jej poprzedniego doświadczenia życiowego.
   Dlaczego nie był w stanie wznieść się wyżej wraz z większą częścią, rdzeniem Duszy?
   Stało się tak, ponieważ jego świadomość uznała za niepojęte, że Dusza żyje po śmierci ciała, że ​​odchodzi w inne światy, rozmawia z Wyższymi Siłami Wszechświata, dokonuje przeglądu swojego życia, aby „ocalić” zdobyte doświadczenie i przygotować się na następne wcielenie.
   Tego rodzaju ludzka świadomość była zbyt materialnie zdominowana, dlatego żyje zgodnie ze znanymi pojęciami „odcinając się” od wszystkiego, co nieznane i skomplikowane.
   Można powiedzieć, że w tym przypadku Dusza po raz drugi opuszcza ciało, tym razem subtelne, mające taką samą świadomość jak wtedy, gdy była wcielona.
   Cóż, w zależności od częstotliwości wibracji w momencie śmierci, fragment duszy zostaje przyciągnięty do odpowiedniego poziomu astralnego.
   Wtedy rozpoczynają się „wizyty” fragmentu w gęsty materialny świat, bo jako jedyny może mu dostarczyć trochę energii, a sam fragment też zaczyna dostarczać. (Widać często takie byty w niektórych domach – w bioenergoterapii nazywamy to „odprowadzaniem bytów”. Wyglądają czasami jak takie „ gniazda jaskółcze” – niezbyt trafne porównanie. Odprowadzamy je wtedy do góry , do światła. Niektóre nawet ze względu na brak energii przyklejają się do ludzi i czerpią z nich energię.)

   Teraz skupimy się na innym aspekcie „życia” takiego fragmentu – sposobie, w jaki szuka prawdy będąc poza zasłoną, etapach rozwoju, przez które przechodzi i jak ostatecznie łączy się z Duszą.
   Przejdźmy więc do omówienia tego, co dzieje się z fragmentem duszy ludzkiej, który po śmierci fizycznej znajduje się w świecie astralnym.
   Gdy tylko zdadzą sobie sprawę z tego, jak się mają rzeczy, zaczynają dostosowywać się do nowego życia, rozglądając się.
   W przypadku, który badamy, fragment Duszy tej dobrej i przyzwoitej osoby dociera do średniego poziomu astralnego, który jest zamieszkany przez fragmenty Dusz przytłaczającej większości „przeciętnych” ludzi – posłusznych i odpowiedzialnych.
   Stopniowo dowiadują się, że mogą przetrwać tylko dzięki swojej wrodzonej energii i zaczynają szukać „dawców” w ciałach fizycznych.
   A takich na świecie jest wiele. To ci, których świadomość steruje społeczeństwo, kościół, rodzina – jednym słowem ci, którzy podążają w głównym nurcie, kierując się odwiecznymi zwyczajami i tradycjami.
   W rezultacie ten fragment Duszy ludzkiej toczy się zwyczajnym sposobem życia, ale tym razem w subtelnym świecie.
   Widzą, że wiele istot astralnych jest całkiem zadowolonych z tego stylu życia i bawią się, gdy krąg ich „dawców” jest coraz szerszy, zaopatrując ich zwykły świat w energię.
   Ale nasza postać uważa za niesprawiedliwe prowadzenie takiego samego życia, ale w dość „ułomny” sposób.
   I próbują znaleźć wyjście z sytuacji.
   Ponieważ cząsteczka Duszy posiada świadomość, ma również swobodę wyboru, czy iść naprzód, czy pozostać na tym samym etapie rozwoju.
   I wybierają pierwszą.
   Mają okazję odwiedzić inne poziomy astralne, poznać inne energie i zdobyć tam trochę informacji.
   Oczywiście jest to możliwe w pewnych granicach – zgodnie z Powszechnym Prawem „Podobne przyciąga podobne”.
   Dlatego cząsteczka Duszy tego człowieka może zejść tylko do wyższego podpoziomu niższego astralnego i wznieść się do niższego podpoziomu wyższego astralnego.
   Jednak wystarczy, że zrozumieją różnicę między tymi poziomami.
   Ponieważ na poziomie subtelnym nie ma konwencjonalnych rzeczy, takich jak maski i hipokryzja, które są powszechnie używane przez wcielonych ludzi, wszystkie te rodzaje energii są widoczne i postrzegane bardziej przenikliwie, w bardziej skoncentrowanej formie.
   Istota astralna – Fragment Duszy naszego bohatera – przerażają wstrętne rzeczy typowe dla niższego astralnego poziomu, podczas gdy energia niższego podpoziomu wyższego astralnego, wręcz przeciwnie, wydaje się być bardziej wyrafinowana i pociągająca do nich w porównaniu z te dominujące w warstwie, w której istnieją teraz.
   Wchodzą w interakcje z wyższymi istotami astralnymi, które dzielą się dostępnymi dla nich informacjami.
   Kontakty te stopniowo podnoszą częstotliwość ich wibracji i przechodzą do innych darczyńców na Ziemi, ludzi bardziej zaawansowanych duchowo i których energia wydaje się być zbliżona do nich.
   W ten sposób wznoszą się coraz wyżej, aż dotrą do ostatniego podpoziomu wyższego astralnego, gdzie odkrywają prawdę w całej okazałości.
   W tym momencie ich jedynym pragnieniem jest zjednoczenie z Duszą i przeniesienie na inne poziomy egzystencji, gdzie będą mogli przemyśleć wszystko, czego doświadczyli zarówno na Ziemi, jak iw świecie astralnym, a także przygotować się do kolejnego wcielenia.
   Oczywiście ich marzenie się spełnia, gdyż ich Dusza również pragnie przywrócić Swoją całość i objąć Jej bezcenną cząstkę zagubioną w astralu.
   Tak więc nadchodzi szczęśliwy koniec bajki.
   Szczerze mówiąc, jest to prawda, ponieważ w świecie astralnym cząsteczki Dusz ludzkich dość często wypełniają luki w Boskiej wiedzy, której nie udało im się zdobyć na Ziemi.

   12.
   Integracja fragmentów twojej duszy.
   Świat astralny dobiega końca i chciałbym wam opowiedzieć o krokach, jakie możecie podjąć, aby pomóc istotom astralnym w określeniu ich wędrówki i abyście nie cierpieli z powodu tego samego żałosnego losu.
   Po pierwsze, najważniejszą rzeczą dla każdego jest utrzymanie całej Duszy, co jest możliwe tylko wtedy, gdy nauczy się utrzymywać swoją przestrzeń energetyczną w czystości, bez żadnych obcych energii mających możliwość wtargnięcia w nią.
   Można to spełnić w świecie 3D, choć nie jest to takie proste.
   I w tym celu powinieneś balansować między takimi cechami, jak współczucie i nieingerowanie w przeznaczenie innych ludzi, szacunek dla samego siebie i samouwielbienie, pewność siebie i próżność, bezinteresowność i praktyczność, życzliwość i maniery kumpli.
   Jednym słowem powinieneś spróbować dotrzeć do złotego środka, granicy, której nie może przekroczyć ani twoje Ego, ani Ego kogoś innego, które może na ciebie w taki czy inny sposób wpłynąć.

   Twoja Boska Dusza musi być nienaruszalna. To jest wasze Sanktuarium, wasz Dom, w którym można wpuszczać tylko rodzime energie – te o tej samej częstotliwości wibracji i te, które nie mogą wnieść żadnej niezgody, dysharmonii ani chaosu do waszego „Domu”…

   Co powinieneś w tym celu zrobić?
   Przede wszystkim powinieneś ograniczyć swoje kontakty z pokrewnymi istotami / kumplami.
   Przypadkowe i rozwiązłe relacje wprowadzające obcą energię do twojego życia skutkują fragmentacją twojej Duszy i brakiem całości twojej Duszy.
   Jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku relacji o intensywnym zabarwieniu emocjonalnym.
   Prowokują najsilniejsze wypływy energii i nie mogą przejść bez śladu dla Ciebie.
   Wyrażenie „rany duchowe” odzwierciedla dokładnie to, co dzieje się z twoją Duszą podczas „kłótni” energetycznych z kimś o innej częstotliwości wibracji.
   Te energie przenikają twoje subtelne ciała jak strzały, powodując głębokie, aw niektórych przypadkach nigdy nie gojące się rany.
   Jednocześnie zajmują cząsteczki twojej Duszy, czyniąc ich przestrzeń energetyczną swoim domem.
   W ten sposób powstają długotrwałe i przykre relacje, które trudno zerwać, choć obie strony doskonale zdają sobie sprawę z tego, że relacje przeżyły swoją przydatność.

   To właśnie taka interakcja energetyczna powoduje fragmentację ludzkich Dusz i może ciągnąć się przez całe życie dla wielu ludzi, a po śmierci ich fizycznych ciał fragmenty Dusz kontynuują wędrówkę po świecie astralnym.
   Aby tego uniknąć, należy pozbyć się wszelkich emocjonalnych, czyli energetycznych połączeń.

   Bardzo ważne jest, zebranie wszystkich oddzielonych cząstek waszej Duszy i przywrócenie całości Duszy podczas bycia wcielonym.
   Aby ci w tym pomóc, proponuję następującą praktykę. Nazwijmy to „integracją duszy”.

   Osiągnij stan medytacji, zrelaksuj się całkowicie, wezwij wszystkich swoich niebiańskich strażników i poproś swoją Wyższą Jaźń , aby przeszukała cały świat i znalazła wszystkie zagubione fragmenty – te w czyjejś przestrzeni energetycznej.

   I patrz, jak wracają do domu…
   Możesz zobaczyć lub poczuć ludzi, o których zapomniałeś wieki temu, podczas gdy fragmenty twojej Duszy wciąż znajdowały się w ich aurze po tym, jak zostały tam wciągnięte w przeszłości…
   Nawet jeśli niczego nie zobaczysz, na pewno poczujesz, że utracone fragmenty wracają, gdyż intencja Twojej Duszy, aby uzyskać pełnię i świętość, będzie przypominała światło przyciągające motyle i przywita je z powrotem w domu w macierzyński łagodny sposób…
   Pozostań w tym stanie, aż poczujesz spokój i ciszę oraz ostateczny odpoczynek swojego ciała…

   Tę medytację można powtórzyć kilka razy.

   13.
   Kontynuując temat poprzedniego przesłania na temat waszej integracji Duszy, zobaczmy w jaki sposób możecie zwrócić fragmenty Dusz innych ludzi istniejące w waszej przestrzeni energetycznej.
   Ale najpierw trzeba zrozumieć, dlaczego tam dotarli, aby uniknąć podobnych błędów w pozbawianiu w przyszłości całości Dusz innych ludzi.
   Przyjrzyjmy się procesowi interakcji ludzkich dusz za pomocą przykładu z prawdziwego życia.

   W twoim życiu często zdarza się, że pierwsza miłość – ta najgłębsza – kończy się zerwaniem z tego czy innego powodu.
   Z reguły jest to największe wyzwanie emocjonalne dla obu stron.
   Pierwsze wspomnienia miłosne będą żyć w twojej Duszy na zawsze, podobnie jak cząstka człowieka, którego kochałaś.
   A jeśli zerwaniu towarzyszyły silne negatywne emocje, rany twojej Duszy mogą „krwawić” przez całe życie.
   Ten „wzór” interakcji odnosi się do każdego silnego emocjonalnie połączenia.
   Ponieważ myśl ( myślokształt ) jest energetyczno-materialny i nie ma dla niej miejsca ani ograniczeń czasowych za każdym razem, gdy przypominasz sobie sprawcę lub tego, którego obraziłaś, wracasz do denerwującego momentu i ponownie wysyłasz strzały do ​​jego Duszy.
   W ten sposób, choć nieświadomie, zasilasz w energię fragmenty Dusz innych ludzi, które utknęły w Twojej aurze oraz utrzymujesz istnienie fragmentów swojej Duszy, hamując przestrzeń energetyczną innych ludzi.
   Możesz zapytać: „A co powiesz na miłe wspomnienia naszych bliskich, tych, o których myślimy z miłością i troską?”
   W tym przypadku, zachodzi stosunek energetyczny o zupełnie innej jakości.
   Ale powinnaś uważać na niewielką granicę oddzielającą to od wtargnięcia twojego Ego, które może zacząć czegoś żałować, czuć się nerwowo z powodu dobrego samopoczucia twoich bliskich, obwiniać lub osądzać tych, których kochasz lub czuć się wobec nich winnymi.
   Dlatego bardzo ważne jest, aby nauczyć się myśleć o ludziach bez osądzania i oceniania, nie nadając osobistego kontaktu z tym, co jest dla nich dobre lub złe…
   Po prostu daj im swoją miłość, bezwarunkową i bezinteresowną, akceptując ich takimi, jakimi są.
   Ten rodzaj energetycznego współżycia nie tylko przyniesie waszym Duszom wiele dobrego, ale także napełni je Boską energią Miłości, dzięki czemu poczujecie się silniejsi i pewniejsi.
   Ponieważ tego typu relacje zdarzają się raczej rzadko, a w swoim życiu przyciągnąłaś wiele fragmentów ludzkich Dusz, dostaliśmy praktykę od Sił Wyższych , która pomoże Ci zwrócić te fragmenty ich właścicielom, rozważając Twoją przestrzeń energetyczną z obcych wtrąceń.
   Nazwijmy to tym samym „wyzwoleniem duszy od obcych wtrąceń”.

   Usiądź do medytacji, zrelaksuj się i wezwij wszystkich swoich Niebiańskich przewodników, a następnie poproś swoją Wyższą Jaźń ( Istotę ), aby zwróciła wszystkie obce fragmenty hamujące twoją przestrzeń energetyczną ich prawowitym właścicielom.
   Z całego serca podziękuj im za zdobyte lekcje i zdobyte dzięki nim doświadczenie oraz powiedz, co następuje:

   „Uwielbiam każdy fragment Duszy, który hamuje moją przestrzeń i pozwalam im iść do Domu ze spokojem. Niech zjednoczą się z Duszą, do której pierwotnie należały. ”
   Pozostań w medytacji, aż poczujesz, że proces się skończył.
   Możesz wykonywać medytację kilka razy, aż w końcu poczujesz się wolny od obcego wpływu.

   Trzymam kciuki za całkowite oczyszczenie waszej Duszy i uzyskanie jej pełni!

   Odpowiedz
   • Zbigniew Matyjaszczyk

    No długi post w komentarzu, ale interesujący. Przeczytałem. 🙂

    Lubię czytać o Duszy ten temat mnie interesuje. Bardzo ciekawe są te medytacje na zintegrowanie Duszy, z pewnością skorzystam.

    Dziękuję Ci za te treści, polecam też kontakt ze mną za pośrednictwem strony na FB, jeśli chcesz, aby też inne osoby zainteresowane rozwojem duchowym mogły sięgnąć do tych tekstów – https://www.facebook.com/TwojeSuperMoce – Jeśli natomiast chcesz prowadzić zamkniętą korespondencję, wówczas napisz do mnie wiadomość poprzez formularz kontaktowy na samym dole tej strony.
    ZbyJgniew

    Odpowiedz
 3. Anonim

  Przepraszam za błędy gramatyczne, logiczne, pomyłki typu jego – jej , urwane zdania i nagłe zakończenia, pisanie do „was” lub jej / jego. Były to teksty, które pisałem dla znajomych w małej grupie na telefonie i skopiowane dla ciebie.
  Nie posiadam FB, nie mam żadnych konkretnych celów prowadzenia grup. Ty robisz to znacznie lepiej, naturalnie z wielkim wyczuciem. Wiele twoich
  przekazów czy wierszy prowadzi do inspiracji, nowych odkryć, poszerzenia postrzegania. Stają się majstersztykami, ale nie w zdystansowany sposób mistrza tworzącego arcydzieła, tylko druha przekazującego ekspresję samego siebie, przyjaciela ludzi i świata. Pozwoliłem sobie kilka twoich przekazów przesłać innym. Mam nadzieję, że jest to przez ciebie dozwolone.

  Wszystkie te części o Duszy, nie były związane z Twoim wierszem i jak najbardziej możesz skasować to wszystko.
  Będę dalej czytał i słuchał twojej twórczości.
  Z pozdrowieniami
  Marek

  Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najnowsze komentarze

Archiwa